Özel Berrak Danışmanlık

 

Hakkımızda

 

Misyonumuz

 

2014 yılının Mayıs ayında Psk. Canset Tütüncüoğlu, Psk. Hülya Cengiz ve Psk. Mirza Tamtekin tarafından bölgemizde ilk ve tek aile danışmanlığı merkezi olarak kuruldu. Bu merkezi kurarken çıkış noktamız; uzun yıllar edindiğimiz deneyimleri ihtiyaç sahipleri ile buluşturmaktı. Hayalimiz, birlikte başladığımız bu yolda alanında deneyimli ve uzman kadromuzla, nitelikli hizmet vermeye devam etmektir.

Amacımız

 

Günümüzde rekabetin hızla artması, buna paralel karar vermenin zorlaşması, giderek hem bireysel hem de kurumsal düzeyde karmaşıklığın ve alınacak kararlardaki riskin artırmasına neden olmaktadır. Teknoloji itici gücüyle beraber bilgiye ulaşmak kolaylaşsa da “doğru bilgiye” ulaşmanın değeri çok daha önemli hale gelmiştir. Çünkü kurumların ayakta kalabilmeleri için sadece mevcut bilgileri ile kendilerini ve faaliyetlerini iyi tanımaları yeterli olmamaktadır. Zamanla ortaya çıkan firma körlüğünü ortadan kaldırmak ve yoğun rekabet ortamında ayakta kalabilmenin en doğru yolu “rakiplerinden farklı olmak”tır. Farklılık yaratabilmek için “doğru karar” aldırtacak “iyi fikirlere” ihtiyaç vardır. İşte kurumların danışmanlık ve eğitim hizmetlerinden yararlanmalarının en önemli nedenlerinden biri budur.

Neden Berrak Danışmanlık?

 

Günümüzde rekabetin hızla artması, buna paralel karar vermenin zorlaşması, giderek hem bireysel hem de kurumsal düzeyde karmaşıklığın ve alınacak kararlardaki riskin artırmasına neden olmaktadır.

Teknoloji itici gücüyle beraber bilgiye ulaşmak kolaylaşsa da “doğru bilgiye” ulaşmanın değeri çok daha önemli hale gelmiştir. Çünkü kurumların ayakta kalabilmeleri için sadece mevcut bilgileri ile kendilerini ve faaliyetlerini iyi tanımaları yeterli olmamaktadır.

Zamanla ortaya çıkan firma körlüğünü ortadan kaldırmak ve yoğun rekabet ortamında ayakta kalabilmenin en doğru yolu “rakiplerinden farklı ” olmaktır. Bunun için “doğru karar” aldırtacak “iyi fikirlere” ihtiyaç vardır. İşte kurumların danışmanlık ve eğitim hizmetlerinden yararlanmalarının en önemli nedenlerinden biri budur.

Alanının uzmanı olan bir danışmanın veya eğitmenin vereceği “iyi bir fikir” farklılık yaratmanın temel anahtarıdır. Kişisel gelişim eğitimlerinin popüler olduğu bu dönemde bu tip eğitimlerin ve eğitimlerden alınacak aksiyonların özellikle psikoloji uzmanları denetiminde yürütülmesi önceliğimizdir.

Berrak Danışmanlık bünyesinde hizmet veren danışman ve eğitmenler; belirli alanlarda uzman olan, farklı sektörler ve farklı pazarlarda deneyim sağlamış, farklı kurum ve kuruluşların birbirinden farklı projelerinde çalışmış, değişik sorunların çözümüne katkıda bulunmuş uzman kişilerdir. Tarafsız ve bağımsız şekilde danışman ve eğitmenlerimizin bilgi birikimlerini kurumunuzla buluşturmak için sizlerle işbirliği içinde olmayı arzu ediyoruz.

Kadromuz

 

Konusunun uzmanı olan bir danışmanın veya eğitmenin vereceği “iyi bir fikir” fark yaratmanın temel anahtarıdır. Berrak Danışmanlık bünyesinde hizmet veren danışman ve eğitmenler; belirli alanlarda uzman olan, farklı sektörler ve farklı pazarlarda deneyim sağlamış, farklı kurum ve kuruluşların birbirinden farklı projelerinde çalışmış, değişik sorunların çözümüne katkıda bulunmuş uzman kişilerdir. Tarafsız ve bağımsız şekilde danışman ve eğitmenlerimizin bilgi birikimlerini kurumunuzla buluşturmak için sizlerle işbirliği içinde olmayı istiyoruz.

Hedef Kitlemiz

 

Değer yaratma odaklı çalışmayı amaç edinen kurumsal düzeyde tüm çalışanlar ve kişisel gelişimin önemine inanan tüm bireyler hedef kitlemizi oluşturmaktadır. Berrak Danışmanlık, “Alanında Uzman Kişilerle”, modern iş ve sosyal yaşamın temel ilkesi haline gelen “İnsanı Değerli Kılarak Amaca Ulaşma” anlayışına dayalı hizmet sunmaktadır.